Особливості облаштування даху на балконі З необхідністю обладнати дах поверх балкона стикаються власники балконів одиночного типу, які розміщуються в розрізненому стані, а також мешканці верхніх поверхів у будинках старої конструкції.

У даних ситуаціях балкони позбавлені дахів, що призводить до відкритості балконного простору всіх кліматичних впливів вулиці.

Ясна річ, що таке положення віщо не може влаштувати сучасної людини, що бажає повноцінно використовувати будь квадратний метр особистої території. Тому потреба в обладнанні даху над подібним балконом випливає логічно, як сама собою разумеющаяся. Балконні даху повинні відповідати певним експлуатаційним вимогам, а саме, бути міцними, надійними і досить естетичними, добре вписуючись у фасадний дизайн.

Існує дві основні групи балконних дахів:

1. Залежні. Досить затратні споруди як у матеріальному сенсі, так і з точки зору необхідного на облаштування часу. Цей варіант найбільш прийнятний у разі подальшого повного скління балкона: в такому випадку дуже зручне розташування вертикальних стійок використовується для кріплення склопакетів. Залежну дах балкона відрізняють надійність і достатній запас міцності, що дозволяє витримувати значні навантаження. Це дає свободу вибирати будь-який сподобався матеріал для облаштування покрівлі, без ризику подальшого обвалу. Подібний тип даху дає можливість мати свободу в плані вибору будь-яких розмірів та габаритів, з можливістю подальшого утеплення: особливо добре це в тому випадку, коли обладнується суміщений балкон.

2. Незалежні. Такі балконні даху більш прості, і потягнуть менше фінансових вливань. Істотним недоліком є незручність в обладнанні таким чином широкого балкона, адже потрібно споруда виносної конструкції, що робить загальний вага надто великим, а це впливає на надійність. Проблема обмеженості ваги дозволяє застосовувати в цьому випадку лише

Особливості облаштування даху на балконі
деякі матеріали. В основному це листи профнастилу та гофрованої оцинковки. Про якісному склінні в цьому варіанті можна забути, так і повноцінне утеплення навряд чи можливо.

При будь-якому типі даху найчастіше в якості покрівельного матеріалу застосовують профільовані листи, що відрізняються порівняльною дешевизною і хорошою міцністю. Така покрівля відмінно справляється з такими зовнішніми впливами, як сильні пориви вітру, снігова навантаження і т. п. Однак краще всього відразу подбає про шумоизоляциии профнастилу, інакше навіть невеликий дощ буде супроводжувати голосним вібрацією.