Імітація бруса добротний і дуже гарний матеріал для оздоблення Мода на облагороджування приватних будинків з допомогою вагонки, як відомо, вже досить-таки тривалий період часу продовжує залишатися досить актуальною, що, втім, зовсім не дивно, адже цей порівняно не так дорогий матеріал здатний дивовижним чином робити будь оселю неймовірно привабливим і затишним.

Однак сьогодні, завдяки появі нових інноваційних технологій, ця тенденція поступово почала набувати дещо інші форми. Так, наприклад, зараз при облагороджуванні будинків набагато частіше стали застосовувати імітацію бруса – виготовлену з дерева набагато більш широку і товсту модифікацію традиційної вагонки.

Чудова альтернатива натуральному брусу

Загалом, абсолютно всі стадії виготовлення деревних оздоблювальних матеріалів – від процесу заготівлі до термічної обробки – зазвичай мають напрям у бік створення виключно максимально високоякісної продукції. Що ж стосується імітації бруса, то тут у процесі виробництва, як правило, дуже важливим моментом також вважається і якість безпосередньо самого вихідної сировини, адже деревина з різних регіонів, як відомо, може досить серйозно відрізнятися за своїми експлуатаційними показниками. Так, сибірська модрина, наприклад, крім своєї досить солідної міцності, ще й відрізняється прекрасною стійкістю до гниття.

Основні переваги

Імітація бруса добротний і дуже гарний матеріал для оздоблення
Переваг у такого матеріалу, звичайно ж, неймовірно багато, однак найбільш важливими серед них є:
- Висока надійність і досить солідна довговічність;
- Підвищена шумо - і теплоізоляція;
- Неймовірно широка сфера використання;
- Відносно невисока ціна;
- Надзвичайно проста методика монтажу;
- Здатність надавати будівлям особливу естетичність і привабливість.

Найбільш престижні різновиди імітації

В процесі виготовлення виробів преміум-класу, як правило, зазвичай застосовуються такі деревні породи, як модрина і кедр. При цьому останній, як відомо, по повному праву відноситься до категорії елітної деревини, так як виростає лише виключно в регіонах з досить чистою екологією. Саме тому, виконаний з нього матеріал якраз і вважається найбільш безпечним для людського здоров'я. До того ж, така кедрова імітація бруса ще і відрізняється досить-таки вишуканим зовнішнім виглядом, а також досить вигідно підкреслює престиж самого господаря будівлі.