Газосилікатні блоки в будівництві Виготовляються stroitelnymir.ru з цементу, кварцового піску, вапна, води і алюмінієвої пудри, завдяки якій в суміші утворюються гази. Підбирати наповнювачі можна різним чином, від чого залежить кінцева щільність матеріалу.

На даний момент існує два відмінних технології виготовлення блоків: із застосуванням автовклава і без.

Газосилікатні блоки в будівництві

Автовклавное виробництво газосилікатних блоків

Для створення блока такого плану, беруть всі необхідні компоненти, якісно перемішують і поміщають в автовклав. Даний пристрій дозволяє спінити суміш, після чого вона застигає.

При виготовленні без використання автоклава, кінцева суміш застигає більш довго. Варто відзначити, що при такому виробництві, кінцевий матеріал не буде володіти високими характеристиками міцності і надійності.

Після того, як суміш застигає, вона являє собою великий блок, який піддається розпилюванню на окремі деталі, необхідні виробництва. Після цього їх можна застосовувати в будівництві. Найчастіше, за допомогою блоків з газосилікату зводять: заміські будинки, багатоповерхові споруди, виробничі будівлі, дачі, гаражі, господарські будівлі та інші.

Переваги газосилікатних блоків

• невелика вага (якщо порівнювати з класичним бетоном, то автоклавний блок в 5 разів легше);
• міцність;
• властивості, що дозволяють звуко - і теплоізолювати приміщення;
• матеріал не піддається високих температур;
• стійкість до низьких температур;
• натуральність, тому в процесі експлуатації не виділяються шкідливі речовини;
• зручність при спорудженні будівлі;
• податливість багатьом видам обробки;
• висока стійкість до впливів біологічного характеру;
• низька ціна (якщо порівнювати з таким будівельним матеріалом, як цегла);
• при будівництві товщина швів виходить мінімальної.

Газосилікатні блоки виходять високої міцності з-за того, що під час виробництва порожнечі, знаходяться всередині них, розподіляються рівномірно. З цієї ж причини у них низька провідність тепла. Якщо облаштувати зовнішню стіну, товщина якої близько 50 см, то не буде необхідності додатково прокладати шар утеплювача.

Застосовуючи блоки низької щільності, ними можна скористатися як теплоізолятором і звукоізолятором. Завдяки високому показнику паропроникності, стіни будівлі «дихають», тому не потрібно монтаж складних вентиляційних систем.

При облаштуванні будинку, зв'язуючим матеріалом газосилікатних блоків виступає спеціальний клей, використання якого передбачає невелику товщину швів кінцевих, що відіграє немаловажну роль для теплоізоляції споруди.

Завдяки невеликій вазі матеріалу, його легко зберігати, транспортувати та розвантажувати. До того ж, кінцева маса споруди також буде нижче, що дозволяє заощадити кошти на інших матеріалах конструкції.