Водопостачання будинку своїми руками Водопостачання будинку - одна з найважливіших становить благоустрою будь-якого будинку. Неможливо собі уявити який-небудь інженерний проект без такого поняття, як водопостачання.

Давайте розглянемо один приклад подачі води, а саме гидрофоры.

Якщо будують новий будинок або реконструюють старий, якщо це відбувається в облаштованому селищі, то швидше за все вам не доведеться довго думати про подачу води, адже там швидше за все вже є тут централізоване водопостачання будинків. Чи є доступ до води з допомогою колодязів. Є різні варіанти подачі води безпосередньо в хату, і один з них - це гидрофоры з ресиверами, всередині яких гумова груша контактує з водою. Що входить в комплектацію даного варіанту? Почати ж доведеться з самої води, припустимо ви хочете скористатися подачею води з колодязя.

У ньому повинен бути достатній запас води. Якщо використовуються бетонні круги то ви повинні знати, що в одному такому колі діаметром 1 метр міститься 800 літрів води. Якщо такого запасу немає, то потрібно пробурити, нехай меншим діаметром, але тонна води повинна бути присутньою.Так як сам витрата води на людину становить до 150 літрів. Отже, у нас є достатня кількість води, далі вибір стоїть який варіант насоса ви вибираєте - одні схильні думати, що зовнишні насоси краще ніж глибинні, так як вони знаходяться в зручному і доступному місці. Можливо, сперечатися не буду, але я віддаю перевагу відцентровим глибинних насосів.

Якщо зупинити свій вибір на зовнішньому насосі, то порядок комплектуючих наступний:

1) ЗВОРОТНИЙ КЛАПАН,

2) КІНЦЕВИК ПЛАСТМАСОВИЙ з різьбленням відповідної клапану, так як вони з'єднуються нею,

3) САМА ТРУБА по метражу відповідна,

4) ПЛАСТМАСОВИЙ КУТ 90 градусів,

5) КІНЦЕВИК ПЛАСТМАСОВИЙ з різьбленням під трійник бронзовий або латунний, який поєднує в собі практично все.

6) ТРІЙНИК БРОНЗОВИЙ. Тут найцікавіше, трійник закручуємо в помпу, яка розташована на двигуні.

Двигун прикріплений болтами до ресивера (Металева ємність, в якій гумова груша).

На трійнику у відповідні отвори закручуємо манометр, гнучкий армований шланг і електроавтоматику, трубу подачі води в будинок, але, звичайно ж, не забуваємо про пластмасовий наконечник з різьбленням соотведствующей трійника. Після чого ставте фільтр очищення води, але поки не треба ставити фільтр ресівера, так як гума набуває дуже повільну реакцію з водою і утворює желеподібну масу.