Елітні будинки Москви. Котеджне селище Онегино. «Мій будинок – моя фортеця»

Цей вислів знає кожен, але втілити його в життя вдається далеко не всім. Щоб Ваш будинок дійсно став фортецею, довірте роботу з ним компанії Nika Estate.

Дивовижні архітектурні шедеври, багатофункціональний житловий комплекс по забезпеченню комфортного перебування на території, пляж, паркова зона, зона розваг і відпочинку – це і багато іншого можна знайти в nikaestate.ru.

Котеджне селище, ціни на будинки в якому не перевищують середньої вартості елітного житла Москви, має ряд переваг:
- віддаленість від траси;
- екологічність територій;
- особлива атмосфера гармонії природних і рукотворних шедеврів унікальностей;
- високий рівень безпеки проживаючих і т. д.

«Я вибираю заміський будинок від Nika Estate!»

Навіть найзавзятіші прихильники великих мегаполісів і «кам'яних джунглів» не встоять перед парковою зоною селища Онегино. Звивисті пішохідні доріжки розтинають простір центрального парку і захоплюють за собою до дзеркальної галди озера.

Тих, хто не уявляє свого життя без розваг і сучасних комунікацій також гостинно запрошує до себе селище Онегино. Адже тільки тут до послуг проживаючих служби доставки, відділення банків, ресторани і розважальні центри. Для шанувальників активного відпочинку і тих, хто «тримає себе у формі» спеціально обладнані тенісні корти та спортивні майданчики.

Також селище оснащений дитячими майданчиками та ігрові центри для самих маленьких. Якщо Ви все ще шукаєте гармонію природного тиші і останніх технологічних новинок, то Онегино вразить Вас своєю урочистістю, аристократизмом без втрати духу сучасності.

Елітні будинки Москви. Котеджне селище Онегино.

«Дорога, з Nika Estate я легко і швидко придбав котедж у Княжому озері»

Невеликий затишний будинок, котедж в оренду або «під ключ» в 24 км від столичного шуму і хаосу можливі тільки з Nika Estate. Нерухомість селища Княже озеро представлена різнохарактерними об'єктами: це і цегляні будівлі, і дерев'яні, і каркасні будинки – загалом, завжди можна вибрати те, що за смаком.

www.nikaestate.ru – це, як мінімум, архітектурний авторський проект, але, до того ж, це ще і затишний будинок для всієї сім'ї в тихому екологічно сприятливому місці з дивовижною природою і грамотно продуманою інфраструктурою, яка забезпечить високий рівень комфортності проживання. Купуючи житло в Княжому озері Ви обираєте краще!