Заміна лампочок Поміняти лампочку. Здавалося б, що може бути простіше? Цю роботу можуть виконати практично все, починаючи від дітей до бабусь, від самостійних чоловіків до блондинок.

Але, буває і таке, що все ж виникають певні труднощі. Працюючи з електроприладами, в першу чергу необхідно відключити їх від електроживлення.

У більшості випадків у сучасних квартирах на щитку є автомат, і ця процедура, як правило, не займає надто багато часу. Достатньо лише клацнути вимикачем. Але, якщо у вас в будинку досі стоять затори, то в даному випадку потрібно їх викрутити і знеструмити тим самим квартиру. Якщо ви почнете міняти лампочку відразу ж після того, як вона перегоріла, не беріться за неї голими руками, щоб не обпектися, і передбачити заходи захисту. Після того як ви викрутіть перегорілу лампочку, на її місце вкрутіть нову.

Заміна лампочок
Заміна лампочок

Для житлових приміщень, як правило, використовують лампочки в 60 чи 40 Ватт. Необхідні вимоги до кількості Ват, як правило, вказують в інструкції з експлуатації люстри. Не нехтуйте цими рекомендаціями, в результаті ви заощадите на освітлювальних приладах, і зможете користуватися ними протягом тривалого часу. Якщо все вже на вашій люстрі лампочки дуже часто перегорають, то не завжди в цьому вони винні, може бути таке, що в самій люстрі є певні несправності.

Якщо навіть це не усуває проблему, зверніть увагу на те, як підключена люстра. Можливо, при підключенні люстри була допущена помилка, наприклад при скрутки проводів або їх з'єднанні, в результаті чого контакт відходить. Якщо всі перераховані вище способи не вирішили проблему, в такому випадку є два варіанти: або ви змінюєте люстру, або викликайте майстра. Хоча, можливо, доведеться зробити це і інше, головне щоб в кінцевому підсумку все працювало.