Екологічні будівельні матеріали для будинку Термін «екологічність» стосовно до будівельних матеріалів з'явився в сучасному побуті відносно недавно поряд з такими якісними характеристиками як вартість, зовнішній вигляд і, звичайно ж, міцність і довговічність.

Будь-які споруди, а в особливості будинки, зроблені з матеріалів, що не відповідають вимогам екології, не тільки шкодять довкіллю, але й можуть завдати шкоди здоров'ю для свого власника.

На що звертати увагу при виборі будівельних матеріалів? На першому місці, зрозуміло, варто його маркування. Сучасні вимоги які має виконувати будь-яка поважаюча себе profilbud.com, які пред'являються до продукції будь-якого виробника, зобов'язують їх вказувати містяться в них небезпечні і шкідливі речовини, а також токсини, що виділяються в процесі експлуатації.

У цій статті будуть розглянуті ті матеріали, які є найбільш безпечними і визнаними в багатьох країнах в якості стандарту екологічності.

Екологічні будівельні матеріали для будинку
Екологічні будівельні матеріали для будинку

#10102; Перше місце заслужено займає натуральний камінь. Він не тільки володіє високим ступенем міцності, але і повністю екологічний. Але повністю будувати будинки з цього матеріалу не доцільно у зв'язку з великою масою і, як наслідок, необхідністю особливо міцних фундаментах. Проте, якщо необхідно стилізувати будинок під середньовічну споруду, то можна використовувати камінь для цокольного поверху.

#10103; Наступний у списку – цегла. Глина, вапняк і вогонь – ось ті компоненти, які використовуються при виробництві цього будівельного матеріалу, споживчі якості якого забезпечили йому найвищу популярність донині.

#10104; Дерево, незважаючи на свою поширеність і всупереч сформованій думці, особливою екологічністю не має. Для будівництва довговічних конструкцій з цього матеріалу він повинен оброблятися різними хімічними складами для додання антисептичних властивостей, але, особливою токсичністю вони не володіють.

Екологічні будівельні матеріали для будинку
Екологічні будівельні матеріали для будинку

Тепер кілька слів про сучасних екологічних матеріалах.

? Геокар – матеріал, що випускається у вигляді плит на основі стружки і торфу, спресованих разом. Крім безпеки здоров'ю володіє також і бактерицидними властивостями.

? Керпен – екологічність забезпечується за рахунок основного компонента – глини, яка особливим чином спінюється, за рахунок чого володіє міцністю, що перевищує класичний цегла.

Зрозуміло, що кінцевий вибір будівельного матеріалу, особливо враховуючи сьогоднішнє різноманіття вибору, є складним завданням, найбільш важливим наслідком цього вибору буде здоров'я вас і ваших близьких.