Переваги швидкомонтованих будівель і споруд Для будівництва швидкомонтованих об'єктів застосовують сендвіч-панелі, зварні балки, профнастил та профільні труби. Це дозволяє істотно знизити витрати на будівництво, і скоротити час зведення будівлі.

Технології будівництва

Під час будівництва швидкомонтованих об'єктів застосовуються найсучасніші технології і будівельні матеріали найвищої якості.

Простота монтажу таких будівель передбачає зниження вартості будівництва і економічна вигода доведена вже не раз. Будівництво швидкомонтованих будівель має безліч незаперечних переваг, серед яких в першу чергу слід виділити наступні.

Переваги швидкомонтованих будівель і споруд
Переваги швидкомонтованих будівель і споруд

Така технологія дає можливість значно скоротити час зведення будівлі, а значить, забезпечує швидке повернення вкладених коштів.

В наявності реальна економічна вигода, так як вартість будівництва швидкомонтованих будівель на 40 відсотків нижче, ніж вартість аналогічного об'єкта, зведеного традиційним способом.

Переваги швидкомонтованих будівель і споруд
Такі будівлі набагато легше традиційних. Це дає можливість додатково заощадити на зведенні фундаменту, на послуги логістика, будівельній техніці і т. д.

Будівництво швидкомонтованих будинків не має особливих технологічних обмежень. Це дозволяє створювати об'єкти будь-якої складності і форми, які найбільш повно відповідають вимогам певного напрямку в бізнесі.

За бажанням клієнта можна побудувати будинок, площа якого перевищує 1000 кв. м, і яке не має внутрішніх опорних конструкцій.

Під час розробки проекту, фахівці здатні справити максимально точні розрахунки кожного елемента конструкції, тим самим забезпечивши додаткову безпеку будівлі.

Деталі

Абсолютно всі деталі і сегменти швидкомонтованих будівель мають заводське якість і 100% готовність. Крім того, вони взаємозамінні, що сприяє простоті монтажу і їх легко можна замінити у разі пошкодження.

Слід зазначити, що вирішивши будувати бистровозводімий об'єкт, ви вкладаєте свої гроші максимально вигідно в інноваційні і вже перевірені технології і унікальні методи будівництва. Такі будівлі можуть мати різну спрямованість починаючи від промисловості і сільського господарства, і закінчуючи об'єктами спортивного та комерційного призначення.