Як побудувати кам'яний паркан Кожна сучасна людина мріє жити в заміському будинку. З цим фактом важко посперечатися, адже якщо спостерігати за сучасною практикою, то це можна бачити досить часто.

Але часом, починаючи облаштовуватися, власники своїх будинків починають розуміти, що необхідно переходити до будівництва паркану, який заміський будинок без паркану. Але з чого починати, дану роботу? Про це ми і поговоримо в даній статті. У першу чергу вам необхідно виміряти довжину передбачуваного паркану, тим самим ретельним чином наносити всі необхідні дані на папір, після цього визначте рівень усіх боків ділянки.

Як побудувати кам'яний паркан
Тепер можна переходити до процесу, який носить назву - опалубка - це, як відомо каркас, який складається з дощок. Його необхідно поставити на фундамент, прикріплюючи при цьому до ростверку - арматурного каркасу, який, як правило, буде знаходитися в центрі.

Якщо ви вирішили будувати огорожі з кругляка, що є дуже популярно і оригінально в сучасному світі, то вам необхідні камені, розмір яких буде складати 20-30 см. Що стосується нерівних країв каменів, то їх ретельно необхідно відбити. На фундамент накладають розчин, після чого камені плоскою поверхнею назовні. Приділіть цього моменту особливо пильну увагу, для того щоб в майбутньому не довелося все переробляти.

Порожнечі, необхідно заповнювати розчином, але робити це необхідно дуже акуратно, адже розчин може потрапити на лицьову поверхню каменів. Якщо раптом таке станеться, то позбутися від розчину, можна металевої твердою щіткою. Необхідно пам'ятати, що позбавлятися від розчину на лицьовій поверхні каменю категорично заборонено за допомогою води.

Адже вода з цементом проникає в камінь, тим самим втрачає природну забарвлення, стаючи при цьому сірими. Після того як буде готовий цілий ряд, його необхідно залишити на добу, для того щоб розчин зміг затвердіти. І лише на наступний день необхідно приступати до кладки наступного ряду.

Вам необхідно завжди пам'ятати про те, що роботу не можна переносити, поки не буде завершено весь ряд. І якщо терміново необхідно перервати роботу, то огорожу необхідно полити водою, для того щоб вона змогла не схопитися.

Дотримуючись такі прості правила, ви дізнаєтеся не тільки про те, як будуватися паркан заміського будинку, але і як це приголомшливо виглядає. Сподіваємося тепер з цим процесом, проблем не буде.