Облицювання фасадів Багато власників заміських будинків часто стикаються з необхідністю спеціальної облицювання фасаду. Існує в теперішній час безліч облицювальних матеріалів, і вони можуть бути як природного, так і штучного походження.

Мають всі ці матеріали як певні плюси і мінуси.

Традиційним природним матеріалом для облицювання фасадів fasadportal.ru вважається камінь. Матеріал має певні властивості як термоізоляція, довговічність і міцність. Цей облицювальний матеріал може захистити будинок від різних зовнішніх факторів. Але цього природного матеріалу монтувати без визначених навичок, практично неможливий.

Облицювання фасадів
Даний матеріал використовується в якості облицювання дуже давно. Камінь зарекомендував себе за довгі роки як добре зберігає тепло, але як вже йшлося, кладкою даного матеріалу займаються виключно фахівці. Якщо неправильно зробити монтаж, то термін служби зменшитися і вся конструкція не буде міцною.

Також облицювання використовуються і штукатурка. На сьогоднішній день штукатурка має різні фактури і відтінки. Як позитив можна виділити чудову декоративність і низьку вартість.

Крім цього можна використовувати і керамограніт, який також має довговічність і міцність. Але варто зазначити, що облицювання цим матеріалом є копітким і тривалим процесом. Використовуються для облицювання і спеціальні касети. Вони монтуються відносно довгий час. Тим не менш, не все треба робити, поспішаючи – адже ви зайняті будівництвом і оздобленням.