Вибір сталевий решітки для вікон Установка на вікна надійної і міцної сталевої сітки значно збільшує рівень безпеки будь-якого приміщення, будь то приватний будинок, офіс або виробниче приміщення.

При виборі подвійної решітки з міцним сталевим прутом, розпашних або розсувних дверцят, зламати вікно буде практично не можливо.

Існує два види віконних решіток – розбірні та стаціонарні. Для першого випадку характерно використання розсувних сталевих дверцят, дають можливість швидко евакуювати персонал при пожежі всередині приміщення та інших форс-мажорних ситуаціях.

Стаціонарні сталеві конструкції встановлюються, як правило, в приватних будинках. Перевагою стаціонарних виробів є те, що їх практично неможливо зламати через відсутність дверей, а, отже, і замків. Однак при пожежі швидко евакуюватися через вікно з такою решіткою не вийде.

Або звертатися безпосередньо до заводу-виробнику. Часто виробники пропонують таку можливість роздрібним покупцям.

Стаціонарні вироби мають безліч різноманітних варіантів дизайну: від найпростішого – плоского – до решіток П-подібної форми. Конструкції П-подібної форми застосовуються для установки квіткарів. Такий варіант дизайну стаціонарних грат припаде до смаку любителям рослин, оскільки дасть можливість виставити рослини у віконний отвір на все літо.

Однією з головних складових надійної решітки є сталевий прут. Як правило, при виготовленні сталевих конструкцій застосовується звичайний прут має переріз у 12 мм. Але для того щоб конструкція мала велику міцність краще вибрати прут з перерізом у 14-16 мм. Це зробить виріб дорожче, але зате міцність буде на високому рівні. Випиляти такий виріб з допомогою ручної ножівки або електричної болгарки буде дуже складно.

Встановлюють сталеву сітку двома способами - за допомогою електроперфоратора, кувалди і сталевих прутів або пристрілкою. Пристрілювання застосовують для службових приміщень, що не містять всередині себе яких-небудь цінностей. Перший спосіб є найбільш трудомістким, але забезпечує найбільшу надійність.

Щоб запобігти злом віконного отвору необхідно пробити в несучій стіні отвори невеликої глибини і забити в них невеликі (15 см), шматки арматури, на які треба приварити сталеві ґрати. Грамотна установка дозволить надійно захистити будинок від злому його через віконний отвір.