Переваги та критерії вибору алмазного інструменту Алмазний інструмент заявив про себе давно, до того ж він має деякі переваги, порівняно з класичними методами обробки.

Інноваційна особливість алмазного інструменту – стійкість до зношування його алмазних гранул, які кріпляться на поверхні виробу.

Користуючись технологією алмазного свердління продуктивність робіт збільшується в кілька разів, при цьому вони швидкі, чисті, безшумні, не пилові і без вібрацій. Інструменти для алмазного свердління доступні за цим посиланням www.rems.ru.

Алмазний інструмент застосовується в багатьох галузях, так, з його допомогою будують, реконструюють, реставрують, переоснащують промислові та громадянські споруди, безвибрационно коректують і демонтують залізобетонні конструкції. Також використовується для робіт з гідротехнічними спорудами, атомними станціями, циклотронами, унікальними історичними будівлями, складними висотними будівлями, метрополітенами, аеродромами, військовими об'єктами.

Алмазний інструмент може бути різних видів, але їхня структура однакова: несучий корпус і алмазоносний шар, безпосередньо взаємодіє з матеріалом. Основою інструменту є алмазний шар, який представляє собою в'язку з металевого порошку і синтетичних алмазів, які по міцності перевершують природний аналог. Ефективність роботи алмазного інструменту залежить від точно підібраного складу зв'язки. Кожна зв'язка має свою унікальну технологію виготовлення. Таким чином, великі виробники для кожного інструмента розробляють унікальну формулу складу.

Алмазний інструмент і принципи його роботи

Перш ніж приступати до робіт, необхідно визначитися з деякими параметрами:

• визначаємо матеріал, який буде піддаватися обробці. У кожного матеріалу своя ступінь твердості та абразивності, тому під нього повинна підбиратися певна зв'язка. Співвідношення таке – м'яка зв'язка-твердий матеріал. Застосовуючи таке співвідношення, алмазний інструмент прослужить довше, зберігши алмазну зв'язку;

• визначаємо потужної алмазної установки. Використовувані сегменти повинні відповідати потужності машини. Якщо потужність мала – алмази будуть поліруватися, а якщо більша – дробитися.

Переваги та критерії вибору алмазного інструменту
Переваги алмазного інструменту:

• висока продуктивність при різанні і свердлінні;

• низький рівень вібрації, що дозволяє працювати в житлових будинках;

• тріщини не утворюються, а також несуча здатність конструкції не послаблюється за рахунок ненаголошеного методу роботи;

• при роботі виділяється пил;

• одержання точних зрізів і отворів;

• економія робочого часу.