Переваги каменю як оздоблювального матеріалу Природний і штучний камінь - один з традиційних матеріалів для обробки, а також для створення архітектурних форм та інтер'єрних елементів. Він практичний і довговічний, не вимагає регулярного догляду, володіє благородною і респектабельним виглядом, має тривалий термін експлуатації, не боїться подряпин.

Термін служби каменю, в залежності від його породи, може становити десятки, а то і сотні років, без втрати початкових характеристик. Матеріал має унікальні декоративні властивості, дозволяючи створити атмосферу незвичайного затишку.

Інтер'єри декоровані каменем, завжди мають розкішний, виразний і індивідуальний вигляд. Величезна різноманітність його видів, що відрізняються не тільки кольором і малюнком поверхні, але і її фактурою, дозволяють матеріалу успішно поєднуватися з будь-яким використовуваним сьогодні стилем, починаючи класикою і закінчуючи модерном. З його допомогою дизайнер з легкістю реалізовує свої сміливі та креативні ідеї, починаючи декоративною облицюванням каміна і закінчуючи створенням оригінальних ступенів для сходів.

Найкраще оздоблення з каменю виглядає в інтер'єрах заміських будинків подивитися на фотографіях можна тут stoneflower.pro, що обумовлено оточуючим їх природним ландшафтом. Але і у розкішній міській квартирі, господарі якої мають хороший смак, вона буде цілком доречною. Причому, якщо раніше такого роду матеріали мали тільки натуральне походження, а тому були по кишені далеко не кожному, то сьогодні їх існують більш дешеві аналоги з ідентичним зовнішнім виглядом. При цьому з боку, хоча б той же штучний мармур або граніт, важко відрізнити від справжнього.

Переваги каменю як оздоблювального матеріалу
Переваги каменю як оздоблювального матеріалу

В якості облицювального матеріалу, камінь виконує і естетичну і захисну функцію. На вулиці він захищає стіни від дощу і снігу, морозів і вітру, сонячних променів і механічних пошкоджень. Він здавна славиться як дивно довговічний і міцний матеріал, екологічно чистий, не виділяє шкідливих речовин під час експлуатації. Єдиний недолік каменю - це його велика вага, з-за якого він надає підвищену навантаження на фундамент.

Звичайно, якщо придивитися, то натуральний камінь виглядає розкішно і презентабельно, але штучний камінь теж виглядає непогано, а на погляд людини, яка не розбирається в матеріалах, він може бути взагалі не відрізнятиметься від першого. Його використання дозволяє додати приміщенню надзвичайний затишок, привносячи в нього спокій і гармонію. Головне - звернутися до професіоналів, оскільки для роботи з ним потрібен великий досвід.