Переваги м'якої черепиці До м'яких покрівельних матеріалів відносять покрівельну плитку, бітумну черепицю, гонт, шинглс, гнучку черепицю. М'яка черепиця являє собою плоскі листи з вирізом з одного боку.

На різних видах такого покрівельного матеріалу вирізи бувають різними. Форма листів може бути трикутної, шестигранною, прямокутної, овальної або хвилеподібною. М'яка черепиця відрізняється величезним різноманіттям забарвлень і фактур.

Коли потрібен для робіт hauer.com.ua, то його можна купити або замовити.
Листи черепиці виготовляються із скловолокна, яке просочене бітумом або органічної целюлози. Скловолокно покривається шарами бітуму з полімерними добавками. Саме така структура забезпечує потрібну міцність, гнучкість і стійкість до деформацій. Колір черепиці створюється за допомогою покриття мінеральною крихтою різних відтінків. Мінеральне покриття дає захист від ультрафіолетових променів і несприятливих кліматичних умов.

Внутрішня поверхня кожного листа покрита резінобітумом і має захисну поліетиленову плівку або шар кремнієвого піску. Така захист необхідна для того, щоб в процесі зберігання і перевезення листи черепиці не склеювалися між собою.

Переваги м'якої черепиці
М'яка черепиця застосовується для спорудження покрівлі на скатних дахах з ухилом не менше 12 градусів. Її зручно застосовувати для реконструкції старих покрівель. Це незамінний матеріал для покриття дахів промислових і житлових будівель в місті, а також приватних будинків. Переваги такого матеріалу очевидні. Він зручний в покритті дахів складних форм, причому витрачається черепиця практично без обрізків. М'яка черепиця не дає шумових ефектів під час дощу, добре тримає тепло.

Вона не схильна до корозії, гниття і утворення іржі, стійка до кислот, грибків і цвілі. Покрівля з м'якої черепиці не проводить електрику і абсолютно водонепроникна. Термін служби аркушів становить 50 років, причому, протягом усього періоду експлуатації покрівля не вигорає, витримує значні перепади температур. Черепицю зручно зберігати, транспортувати і укладати.