Дизельна електростанція 100 кВт йде нарозхват У зв'язку з тим, що дуже часто підприємці вирішують будувати фабрики і заводи за межею міста, де існує багато проблем з перебоями електрики, тільки електростанція може врятувати бізнес від збитків.

Тому все більша кількість бізнесменів вибирають дизельну електростанцію як засіб допомоги при перебої електроенергії, яка не тільки захистить дороге обладнання від перепадів електроенергії, але і врятує виробництво від збиткового застою, особливо якщо електрики не буде кілька днів.

Оренда

Оренда дизельних генераторів стає все популярнішим у наш час завдяки захисту від виробництва несподівані перебої електрики, а також тим, що орендувати електростанцію можна на деякий нетривалий час.

Оренда краще всього підходить для тих, кому дизельна електростанція потрібна для одноразової роботи, наприклад, у випадках проведення будівельних робіт.

Для великих підприємств, фабрик найкраще підходять дизельні електростанції 100 кВт, а ось дизельний генератор 5 кВт краще всього підходить для живлення дач, котеджів і в деяких випадках – будівельного інструменту.

На сьогоднішній день дизельні електростанції користуються великим попитом завдяки своїм технічним характеристикам, у тому числі і тим, що витрачають набагато менше палива, на відміну від бензинових, і довше працюють без ремонту.

Завдяки цьому все більша кількість підприємців воліє купувати або брати в оренду саме дизельні електростанції. Саме тому багато магазинів з продажу ДЕС пропонують, як купувати, так і брати в оренду на короткий термін.

Ця послуга може допомогти не тільки з орендою, але й підбором генератора згідно необхідним характеристикам, а також враховуючи місце роботи електростанції. Для невеликих одноразових робіт або живлення малих дільниць на прикладі заміських будинків або дач підійдуть невеликі генератори.

Наприклад, дизельний генератор 5 кВт ідеально підходить для малих офісів, а також невеликих серверних кімнат, захисту будь-якого обладнання. Для великих будівель, і навіть для цілих селищ або фабрик краще всього вибирати потужний генератор, як наприклад дизельна електростанція 100 кВт, яка на випадок аварії зможе забезпечити електроенергією на кілька днів.

Тому якщо ви хочете захистити себе і своє виробництво від несподіваних перепадів і поломок ліній електропередач, дизельна електростанція стане в цьому добрим помічником. Перед тим, як придбати або взяти в оренду, бажано проконсультуватися з фахівцем з приводу того, генератор якої потужності найкраще підійде під ваш запит.

Якщо ж генератор потрібен вам на досить невеликий термін, то краще взяти в оренду, хоча навіть після закінчення експлуатації є маса варіантів знову використовувати генератор. Саме тому дизельні електростанції настільки популярні на сьогоднішній день.