Сучасні утеплювальні матеріали Ціна теплоносіїв з кожним роком зростає. Ті, хто проживає у приватних будинках добре відчуває це взимку, коли ціна на опалення швидко піднімається. Не всі хочуть з цим миритися.

Прогресивне високоякісне утеплення осель безсумнівно допоможе до 60% знизити витрати на опалення взимку і охолодження влітку. Для того щоб придбати необхідний підсумок, слід грамотно вибрати використані матеріали.

Які бувають утеплювачі та їх особливості

#10004; Неорганічні. До такого виду відносяться бетони з осередками, скловолокно, хв. вата та ін Мінеральна вата використовується найчастіше. Такий матеріал добре пропускає повітря і не займається. Для того, щоб утеплити приміщення з підвищеною вологістю краще всього використовувати матеріали, що мають гідрофобізуючі якості.

#10004; Органічні. Сюди можна віднести деревне волокно і добриво. Такі матеріали використовують для термоізоляції лише внутрішньої сторони і необхідно проконтролювати, щоб вологість у кімнаті не була високою. Це потрібно враховувати для того, щоб матеріал не почав гнити. Це може бути пінополістирол, пінопласт. Вони добре переносять підвищену вологість, але при цьому не стійкі до вогню.

#10004; Змішані. До цієї групи відносяться: азбест, вермикуліт, перліт і ін вони виготовляються з гірських порід.

У каркасних будинках для утеплення трубопроводів використовуються особливі рукави.

Сучасні утеплювальні матеріали
Сучасні утеплювальні матеріали

Головні характеристики, на які необхідно звернути увагу при підборі матеріалів:

1. Щільність. Інформує про баланс ваги використаного матеріалу до його об'єму.

2. Пористість. Кількість часу, що містяться у спільному обсязі утеплювача. Можуть бути розкритого і закритого виду, величезні і невеликі. Необхідно, щоб пори розташовувалися рівномірно по всьому матеріалу.

3. Вологостійкість. Хороша здатність витримувати високу вологість. Метеопараметр інформує про обсязі вологості, що міститься в утеплювачі.

4. Паропроникність. Инфармация про обсяг пара, що може проникнути за одну годину через 1 кв. м матеріалу.

З метою виміру пара застосовуються міліграми, температура повітря передбачається, як одна і та ж.

Як видно, сучасні теплоізолятори виділяються різноманітністю. Ознайомившись з видами, ви можете підібрати найкращий варіант для своїх цілей.