Будівництво будинку з СИП панелей своїми руками За останні роки будівельна індустрія зробила значний крок вперед. Технології досягли дуже високого розвитку, що дозволяє зводити досить просторі і функціональні будівлі при мінімальних витратах.

Яскравим прикладом є www.sip-lider.ru. Забудовники все частіше віддають перевагу даного матеріалу, оскільки він дає можливість швидко і якісно впоратися з поставленими завданнями. А завдяки простоті в експлуатації, працювати з ним зможуть навіть люди без особливого досвіду і навичок. Необхідно володіти лише базовими вміннями і знати деякі нюанси.

Основні рекомендації

Якщо ви вирішили зайнятися зведенням власного будинку самостійно, але не знаєте як і з чого починати, то просто постарайтеся дотримуватися наступного плану дій:

  • Зважаючи легкої ваги, матеріалу, немає ніякої потреби у важкому фундаменті. Найчастіше вистачає пальового варіанти, поверх якої укладається обв'язувальний брус. З'єднання елементів здійснюється за принципом «паз-гребінь». Герметичність забезпечується монтажною піною.

  • Якщо ви віддаєте перевагу стрічкову основу, то кріплення дощок виробляєте безпосередньо до композитним панелям. За умови правильного дотримання технології ви практично виключаєте ймовірність виникнення протягів, що особливо корисно при монтажі покрівлі.

  • Обробка проходить дуже швидко і просто, оскільки всі поверхні виходять рівними і не вимагають додаткового вирівнювання. Відмінно тримаються будь клеючі суміші, шурупи і саморізи. Для більшої надійності не завадить подбати про наявність дренажних систем в перекриттях. Не зайвою буде і обшивка гіпсокартоном, яка значно підвищить вогнестійкість конструкції.
  • Незважаючи на те, що будівництво такого будинку є досить простим і економічним процесом, кінцевий результат вас напевно порадує. У найкоротші терміни і при мінімумі витрат ви отримаєте комфортну, надійну і не дає усадок конструкцію, що володіє до того ж прекрасними теплоізоляційними характеристиками.