Система автоматичного керування гаражними воротами Einhell TAF 451 Хто з нас не заздрив «кіношним» героям, які, під'їжджаючи до свого заміського котеджу, недбало натискали якусь кнопку на невеликому пульті, а попереду в цей час повільно і плавно розкривалися гаражні ворота.

Напевно, все колись мріяли про те, коли зможуть зробити (обов'язково з тієї ж приголомшливою недбалістю) щось подібне. Ну що ж, якщо окремий будинок, машина і гараж вже є - саме час подумати і про здійснення цієї мрії.

Система автоматичного керування гаражними воротами TAF 451 включає в себе гіпоїдних (черв'ячний) привід з електродвигуном і блоком мікропроцесорної електроніки.

Система автоматичного керування гаражними воротами Einhell TAF 451
Цей блок забезпечує дистанційне керування воротами з допомогою ручного радіопередавача, що працює на частоті 27 МГц.

Метод управління звичайний: сигнал від передавача замикає реле приводу і включає електромотор похило-поворотного блоку.

При цьому ворота або «в'їжджають вгору» (переміщаючись аналогічно www.postroil.com в купе) або повертаються на горизонтальних петлях. При відключенні електроенергії воротами можна керувати вручну з допомогою електронного кодового замка.

Система автоматичного керування гаражними воротами Einhell TAF 451
При виборі радіопередавача (пульта дистанційного керування воротами) для цієї системи слід врахувати, що він може бути як одне, так і багатоканальним, причому існує повна сумісність з усіма радіокерованими приладами фірми Einhell, так що за допомогою багатоканального передавача можна одночасно керувати декількома приладами (гаражними воротами, освітленням в саду і будинку, фонтаном і т. д.).

Якщо необхідності в такій універсальності немає, то до системи TAF 451 можна придбати одноканальний передавач F-2000, який коштує близько $65 (59049 кодових комбінацій, живлення від батареї 9 В, дальність дії - 30 метрів).

promstroygarant.ru тому якщо вам потрібні дійсно якісні вироби збв звертайтеся в компанію promstroygarant.ru.