Як встановити відкатні ворота Для власників приватних будинків важливе значення має обмеження можливостей для проникнення на преддомовую територію сторонніх осіб, ось чому особливу увагу необхідно приділити надійності воріт.

У російських умовах найкращим варіантом є установка воріт мають відкатний механізм, так як, крім інших переваг, можна позбавити себе від необхідності очищати сніг перед тим, як їх відкрити.

Jcredit.ru можна, звернувшись на Jcredit.ru. Для установки відкатних дверей вам будуть потрібні відкатні ворота, рулетка, майстер-шнур, швелер, арматура, дриль, рівень, лопата, цемент, вода, пісок і шуруповерт.

Перед монтажем відкатних воріт, треба провести перевірку, відповідності наявного отвору в паркані необхідним параметрам. Проведіть вимірювання довжини паркану в будь-яку сторону від майбутніх воріт на ділянці, який вільний від дерев і перешкод. Необхідно, щоб він мав довжину мінімум в 1,5 рази більшу за ширину отвору. Вам слід приділити увагу тому, щоб поруч не було нахилів, поворотів забору та іншого.

Як встановити відкатні ворота
Розмітьте бетонну основу. Відкладіть відстань від краю отвору по напрямку до відкату, яка складає половину від прорізу паркану. Яма повинна бути шириною 400-500 мм по напрямку до території. На іншій стороні треба розмітити яму під опорний стовп таким чином, щоб стовп не був перешкодою для проїзду і звужував отвір. Яму треба викопати так, щоб вона мала глибину мінімум на 200 мм глибше, шару промерзання грунту.

Вам треба взяти швелер 20 з арматурою 12, приварити арматуру до основи з швелера, щоб отримати подвійну «гребінець». Конструкцію слід зміцнити, використовуючи поперечні зв'язки, з аналогічною арматури.

Цей закладений елемент слід опустити в яму швелером вгору таким чином, щоб він був паралельно огорожі, стояв горизонтально, бічна його поверхня повинна стикатися зі стовпом паркану. Тим, на яку висоту буде розміщений закладений елемент, визначається зазор від нижній частині воріт до поверхні дороги.

Яму треба залити бетоном таким чином, щоб не закрити повністю поверхню швелера. Її слід залишити сохнути як мінімум на шість днів. Зробіть позначення лінії руху воріт використовуючи, майстер-шнур, розташований на висоті 150-200 мм. Також треба підготувати роликові візки до встановлення та окреслити лінію, на якій будуть розташовуватися роликові опори.

Зробіть збірку підготовлених роликових візків, розмістивши їх усередині несучого профілю. Встановіть відкатних воріт і відрегулюйте горизонтальність щита. Проведіть установку кінцевого ролика з заглушкою несучого профілю.

Далі почніть установку верхнього направляючого кронштейна, причому сторона, що має отвори для кріплень повинна спрямовуватися у напрямку до опорного стовпа. Щільно біля стовпа огорожі розмістіть відповідь стовп таким чином, щоб його ребрами в закритому положенні закривалася передня стулка воріт. Встановіть вловлювачі і автоматику, якщо це передбачено у конструкції воріт.