Використання бутового каменю для берегоукріплення. Биоматрасы. Збираєтеся відправитися в будівельний магазин для покупки необхідних матеріалів? В такому випадку вам необхідно ознайомитися з деякими важливими правилами, яких необхідно дотримуватися при виборі тих чи інших будматеріалів.

Звичайно, ви завжди зможете скористатися рекомендаціями продавця-консультанта, який допоможе вам зробити правильний вибір. Однак буде краще, якщо Ви заздалегідь самостійно вивчіть основні нюанси, який потрібно мати на увазі, здійснюючи покупки.

Так, наприклад камінь бутовий 70-250, будучи відомим вже протягом багатьох сотень років будівельним матеріалом, повинен володіти такими характеристиками, як міцність, надійність і довговічність. Один камінь може досягати ваги аж до 40 кілограмів і розміру до 60 сантиметрів. Як правило, це цільні шматки жовтуватого або сіруватого кольору. Відрізняє дані будматеріал морозостійкість, а значить її без побоювання можна використовувати в будівництві або при проведенні берегоукріплювальних робіт. Досвідчені будівельники знають, що найбільші екземпляри можна попередньо розколоти на більш дрібні фрагменти для того, щоб з ним було легше працювати.

Укладати цей камінь можна як з використанням зв'язуючого розчину, так і без нього. Проводити берегоукріплювальні роботи можна за допомогою створення біологічних матраців. Вони дозволяють створити берегоукрепительную смугу, яка може досягати декількох кілометрів. Все це супроводжується відносно невеликими витратами, оскільки у бутовий камінь характеризується цілком доступною вартістю. Дріт покриває каміння з усіх боків, утворюючи конструкцію, яка зовні схожа з конструкції матраців. Такі биоматрасы можуть бути наповнені не тільки бутовим каменем, але і, наприклад, щебенем. У кожному конкретному випадку фахівцями підбирається найбільш оптимальний варіант.

Вибираючи будівельні матеріали, звертайте увагу також на їх вологостійкість: це важливий показник, на якому необхідно загострити увагу жителів регіонів, де круглий рік панує підвищена вологість. Сучасні технології дозволяють зробити будь-який будівельний матеріал вологостійким - для цього він покривається спеціальним складом, який забезпечує такі властивості.

Важливою також є екологічність. Кожен із нас бажає проживати в будинку, де будівельні матеріали навіть після багатьох років експлуатації не будуть виділяти в атмосферу шкідливих отруйних речовин, які можуть негативно позначитися на здоров'ї та самопочутті. При необхідності будівельний матеріал має бути легко утилізувати, він не повинен виділяти шкідливі речовини в навколишнє середовище, що на сьогоднішній день також важливо.