Будівництво будинку з СИП панелей своїми руками За останні роки будівельна індустрія зробила значний крок вперед. Технології досягли дуже високого розвитку, що дозволяє зводити досить просторі і функціональні будівлі при мінімальних витратах.

Детальніше: Будівництво будинку з СИП панелей своїми руками

Переваги м'якої черепиці До м'яких покрівельних матеріалів відносять покрівельну плитку, бітумну черепицю, гонт, шинглс, гнучку черепицю. М'яка черепиця являє собою плоскі листи з вирізом з одного боку.

Детальніше: Переваги м'якої черепиці

Елітні будинки Москви. Котеджне селище Онегино. «Мій будинок – моя фортеця»

Цей вислів знає кожен, але втілити його в життя вдається далеко не всім. Щоб Ваш будинок дійсно став фортецею, довірте роботу з ним компанії Nika Estate.

Детальніше: Елітні будинки Москви. Котеджне селище Онегино.

Особливості глинистого грунту при будівництві фундаменту Надійність і довговічність відбудованого фундаменту в першу чергу залежить від виду грунту, на якому проводиться будівництво. Його структура впливає на вибір типу фундаменту.

Детальніше: Особливості глинистого грунту при будівництві фундаменту

Зведення свого житла. Нюанси Сьогодні багато наших співгромадян подумують над зведенням власного житла. Це дійсно чудова ідея. Адже свій будинок не тільки буде більше середньостатистичної квартири.

Детальніше: Зведення свого житла. Нюанси

Облицювання фасадів Багато власників заміських будинків часто стикаються з необхідністю спеціальної облицювання фасаду. Існує в теперішній час безліч облицювальних матеріалів, і вони можуть бути як природного, так і штучного походження.

Детальніше: Облицювання фасадів

Бітумна мастика на захист фундаменту При зведенні будівлі будь-якого типу і призначення варто подбати про його довговічності і міцності. Як відомо, навіть міцний на вигляд бетон з часом зруйнується під дією вологи.

Детальніше: Бітумна мастика на захист фундаменту

Проект опалення Поняття «комфорт» і «зручність» будь-якого приміщення, будь то квартира, приватний будинок або офіс, немислимі без сприятливої температури повітря.

Монтаж систем опалення в більшості заміських будинків виконаний вкрай неграмотно, тому нерідкі випадки, коли в одній кімнаті буває дуже жарко, в іншій – надто холодно, а знаходження в подібному місці в цілому не залишає найкращі враження.

Детальніше: Проект опалення

Переваги швидкомонтованих будівель і споруд Для будівництва швидкомонтованих об'єктів застосовують сендвіч-панелі, зварні балки, профнастил та профільні труби. Це дозволяє істотно знизити витрати на будівництво, і скоротити час зведення будівлі.

Детальніше: Переваги швидкомонтованих будівель і споруд

Про узаконення перепланування зробленої Буває так, що власник квартири, який самостійно без будь-якого дозволу, зробив перепланування. У нього все ж є можливість зробити її законною після того, як реконструкція завершиться.

Детальніше: Про узаконення перепланування зробленої